• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
guliver

A fost cineva la serviceul lui Maiandrei?

11 posts in this topic

Stiu ca Maiandrei a deschis un service in zona Th. Palady parca....daca a fost cineva sa ne spuna cum sunt mecanicii, lucreaza bine, etc.....

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Eu il stiu pe maiandrei de cand avea service in zona Salajan.De cand mi-a iesit masina din garantie, eu fac reviziile numai la el.Faza buna e ca poti sta langa mecanici, care sunt niste baieti de treaba si iti vor explica tot ceea ce fac.Service-ul este inca in modernizare, dar va fi la nivelul showroom-urilor Opel.Ti-l recomand si o sa vezi ca nu vb prostii.

Edited by musafirul.nepoftit

eu merg acolo pt ca din cate stiam eu, nu a plecat de acolo nici o masina care sa nu fie rezolvata... si pt ca inafara de dealeri opel, doar la el se poate gasi un TECH2 :drinks:

s-a deschis noul service? putem merge sa facem o inspectie ceva o verificare ?

Marius Andrei - 0722.238.381 - L-V 9-18

Locatie: Bulevardul Theodor Pallady nr.57, intrarea din stanga, cu bariera (in incinta Anticorosiv).

Venind dinspre oras, veti merge pana la benzinaria MOL spre autostrada A2 si veti intoarce aproximativ 100 metri.

Pentru detalii, click pe imagine

423_ctcslukfz.jpg

eu merg acolo pt ca din cate stiam eu, nu a plecat de acolo nici o masina care sa nu fie rezolvata... si pt ca inafara de dealeri opel, doar la el se poate gasi un TECH2 :drinks:

nu fi asa de sigur ca doar el are :whistle3:

sa reformulez:

inafara de dealeri opel ... si angajati care il mai ciordesc de la servici sa faca si ei un ban cinstit. :ceuameni:

vezi ca mai exista o discutie la servcii, si-au mai dat si pe acolo cu parerea.

mai exista o discutie gigantica si pe clubopel.com

Doar atat: ATENTIE!!! CREEAZA DEPENDENTA :hi: Odata ce te-ai dus odata nu mai cauti alt service ... eu unu mi-am promis asta si am zis si ca o sa laud acest service de cate ori voi avea ocazia ... si uite ca asta fac !!! Nota 10 poti sa te duci cu cea mai mare incredere

Dute odata si vei vedea ca nu vorbesc prostii !

fost-folosit-multumit (limbaj de mess) impresii foarte bune , recomand folosirea lui cu mare caldura.

Salutare mi-am facut revizia la masina acolo , totul este ok mai putin drumul ,am sa revin ca mai am unele prob la masina