• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
Sign in to follow this  
Followers 0
2 Fast4U

Scaune Fata Si Tapiterii

59 posts in this topic

Mindstor, masina pe care ai dat-o ca exemplu, intamplator este a mea :D si te asigur ca sunt aceleasi scaune ca si in poza numai ca... stii si tu cum arata o poza facuta pentru prezentare. In realitate simti fizic acel suport lateral si aspectul este diferit de un scaun confort.

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

COSMO (in plus fata de Enjoy) .

Jante 16” aluminiu, anvelope 205 / 55;

Ornamente geamuri laterale cromate;

Ornamente interioare negru lucios;

Montanti laterali negri;

Praguri cromate;

Claxon bitonal;

Suport ochelari;

Volan imbracat in piele;

Pachet iluminare;

Parasolare cu oglinzi iluminate;

Manere interioare deschidere usi iluminate;

Scaune Sport , partial piele si reglaj lombar;

Consola centrala si ornamente volan negru locios;

Pachet ornamental (caravan);

Faruri de ceata;

Pachet sasiu sport (pentru 2.0 Turbo).

asta e din oferta de la AutoglobusTimisoara...deci COSMO vine cu scoune SPORT

am o vaga impresie ca scaunele de la prima poza sunt recaro pentru cosmo...

Edited by RazvanOltu

COSMO (in plus fata de Enjoy) .

Jante 16” aluminiu, anvelope 205 / 55;

Ornamente geamuri laterale cromate;

Ornamente interioare negru lucios;

Montanti laterali negri;

Praguri cromate;

Claxon bitonal;

Suport ochelari;

Volan imbracat in piele;

Pachet iluminare;

Parasolare cu oglinzi iluminate;

Manere interioare deschidere usi iluminate;

Scaune Sport , partial piele si reglaj lombar;

Consola centrala si ornamente volan negru locios;

Pachet ornamental (caravan);

Faruri de ceata;

Pachet sasiu sport (pentru 2.0 Turbo).

asta e din oferta de la AutoglobusTimisoara...deci COSMO vine cu scaune SPORT

daca te uiti pe oferta de la Autoglobus ai sa vezi ca si la Essentia-dotari standard scrie scaune confort/sport(la alegere)....asa ca.....cine stie care o fi treaba....

p.s.: pe celelalte oferte,inclusiv opel.ro am gasit scaune confort la Cosmo.

Edited by doom

Doom, intradevar atunci cand mi-am comandat eu masina scunele erau la alegere

:) dar, alegerea te costa peste 365 Euro daca vroiai Sport, altfel standard veneau Confort (bleah!!!). Tot anul trecut la echiparea cosmo veneau scaunele Sport, dar dupa cum am vazut ca nemtii incepand cu acest an au scos Pachetul Sport din echiparea standard Sport, nu m-ar mira din acelasi spirit de economie sa scoata si scaunele Sport de pe echiparea Cosmo tot din acest an :( . N-ar trebuii sa ne mire nimic. Dar nu prea cred ca au facut lucrul asta pentru ca ar fi bataie de joc.

Edited by 2 Fast4U

am o vaga impresie ca scaunele de la prima poza sunt recaro pentru cosmo...

Nope ... alea sunt scaunele sport de pe Cosmo, exact asa sunt si ale mele. Cele Recaro au sustinerile laterale mult mai pronuntate, atat la sezut cat si la spatar si mai au si tetierele diferite.

Doom, intradevar atunci cand mi-am comandat eu masina scunele erau la alegere

:) dar, alegerea te costa peste 365 Euro daca vroiai Sport, altfel standard veneau Confort (bleah!!!). Tot anul trecut la echiparea cosmo veneau scaunele Sport, dar dupa cum am vazut ca nemtii incepand cu acest an au scos Pachetul Sport din echiparea standard Sport, nu m-ar mira din acelasi spirit de economie sa scoata si scaunele Sport de pe echiparea Cosmo tot din acest an :( . N-ar trebuii sa ne mire nimic. Dar nu prea cred ca au facut lucrul asta pentru ca ar fi bataie de joc.

Scaunele sport contracost nu mai sunt disponibile pentru ca am vrut eu sa-mi pun pe masina......nici macar a 2-a cheie plianta nu mai e disponibila...asa ca totul e posibil .

ciao sincer am scaune sport si nu sunt ceva grozave am vazut la un opc recaro !!! alea da cic si ale mele sunt recaro!

Salut . Stie cineva cum se scoate cotiera la scaunul soferului pentru ca am luat huse si nu pot sa scot cotiera .

post-4372-126441983055_thumb.jpg

ma scuzati astea sunt recaro ? Vreau si io pe masina mea dar n-am vazut in romania !!!

Edited by axabrt

asa scrie pe ele, RECARO.

din oferta opel romania:

Scaune faţă sport Recaro, parţial piele, cu reglare pe 8 direcţii pentru şofer şi pasager, (indisponibil cu 4-uşi) - 800 de euroi

mie mi s-a rupt scaunul de la sofer, cautam ceva SH

Edited by axabrt

Referitor la scaunele Recaro atasate de axabrt, le-am vazut chiar saptamana trecuta in targ pe un H Caravan... erau exact ca cele din poza, doar textil, nu cu partial piele, cum sunt optional pe GTC. M-am mirat pentru ca acel H caravan nu era cine stie ce dotat, avea radiocasetofon cu TID :Straight Face: , insa avea acest tip de scaune... si pot spune ca nu e singura pe care am vazut-o... Sunt si Caravan-uri si Hatch-uri in Romania cu minunatele scaune Recaro :Rolling Eyes:

Uitati si un link:

Astra H Caravan cu scaune recaro textile

Edited by cristi30