Sign in to follow this  
Followers 0
nilf40f

Vand roti de iarna Opel Astra H

14 posts in this topic

Vand un set de roti de iarna pentru Opel Astra H . Dimensiuni cauciucuri 195/65/15 , dimensiuni jante 5x110, J6.5, ET 35, H 2 , stare foarte buna nelovite, neovalizate sau sudate . Toate au fost cumparate in primavara pentru a fi utilizate in aceasta iarna, nici nu le-am folosit . Deoarece am vandut intre timp masina nu mai am la ce sa le folosesc .Se vand si separat cauciucurile si jantele. Pret 200 euro neg. Nu am posibilitatea de a trimite prin curierat , preferabil in zona .

Fotografii mai sant pentru doritori , aic nu am putut posta mai multe.

post-12832-066995600 1317555708_thumb.jpg

post-12832-062056000 1317555777_thumb.jpg

Edited by nilf40f

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Vand un set de roti de iarna pentru Opel Astra H . Dimensiuni cauciucuri 195/65/15 , dimensiuni jante 5x110, J6.5, ET 35, H 2 , stare foarte buna nelovite, neovalizate sau sudate . Toate au fost cumparate in primavara pentru a fi utilizate in aceasta iarna, nici nu le-am folosit . Deoarece am vandut intre timp masina nu mai am la ce sa le folosesc .Se vand si separat cauciucurile si jantele. Pret 200 euro neg. Nu am posibilitatea de a trimite prin curierat , preferabil in zona .

Fotografii mai sant pentru doritori , aic nu am putut posta mai multe.

care este ultimul pret?

care este ultimul pret?

Se mai negociaza ceva, daca te intereseaza discutam prin p.m.

Ce marca/dot/profil au?

In ce oras/zona livrezi mai exact?

Daca e ceea ce caut, pot oferi max 600 Ron

Seara buna

Ce marca/dot/profil au?

In ce oras/zona livrezi mai exact?

Daca e ceea ce caut, pot oferi max 600 Ron

Seara buna

Multumesc, daca crezi ca gasesti in Bucuresti la pretul ala, spor la cautat.

Multumesc, daca crezi ca gasesti in Bucuresti la pretul ala, spor la cautat.

800, ast detalii

800, ast detalii

Nu inteleg ce vrei sa spui cu " 800 ast detalii "

Valabil in continuare sau schimb cu jante si cauciucuri de vara ( variante ) pentru Passat 3C .

Valabil, jantele sant originale GM iar anvelopele in stare foarte buna. Pt schimburi ma intereseaza anvelope vara 205/55/16 sau jante tabla Passat b6 ( 3c ).

Valabil in continuare. Pt schimburi in afara de anvelope vara 205/55/16 sau jante tabla Passat b6 ( 3c ), m-ar mai interesa cauciucuri de vara ( eventual jante aliaj sau tabla 14 ") pentru Corsa C . In functie de oferta se discuta pt. diferente.

Valabil in continuare pt vanzare sau diferite schimburi cu variantele postate . Jantele si anvelopele sant in stare foarte buna , nu au fost folosite in aceasta iarna deoarece nu mai am masina pentru care le-am cumparat.

Valabil in continuare, se dau si separat jantele de anvelope sau se schimba in diverse variante si cu diferente, cu jante , anvelope vara pentru passat b6 ( 3c ), opel corsa C sau Cielo. Se trimit si prin posta Romana cu ramburs .

Anuntul a ramas valabil doar pentru anvelope , jantele s-au vandut Ultimul pret 200 lei plus transport . Am masurat si profilul, 2 au 7 mm ( Kumho ) si 2 au 5,5 mm ( Good Year ).

Vandute si anvelopele in afara forumului. Multumesc pentru gazduire, se poate inchide .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0