• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
Botosu

Ajutor identificare atacator din tramvai 41

8 posts in this topic

Unde sunt mai multi ochi sunt si mai multe sanse de reusita asa ca am zis sa incerc si pe club.

Astazi 5 ianurie 2011 in jurul orei 8:45 in tramvaiul 41 ce venea dinspre Billa Drumul taberei spre Lujerul prietena a fost intepata in spate cu un ac de o peroana inca neidentificata.

Aceasta persoana a urcat in spatele ei odata cu ea la stati 41 de la Billa DT iar apoi a simtit o intepatura tare in piciorul drept. Cand s-a uita in spate era aceasta persoana care avea o basca in mana si a aruncat-o intr-o punga pe care o detinea si apoi se chinuia sa arunce in punga ceva ce parea lipit de podul palmei.

Prietena era un pic in stare de soc si nu a realizat ce s-a intamplat exact dar cand si-a dat seama a reusit sa faca poze persoanei care s-a dat jos la statia Lujerului.

Ea apoi a coborat la statie Pod Ciurel de unde am luat-o eu cu masina. A sunat la 112 si i s-a zis sa faca plangere la politie -

Am mers la Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals" unde s-a constatat intepatura (se vedea cu ochiul liber) i s-au recoltat probe pentru analize de sange si i s-au facut cateva vaccine profilactice pentru ce s-a putut.

Acuma timp de 6 luni trebuie sa mergem la analize si sa ne rugam ca nu a fost nimic pe ac.Ce nu se poate vaccina sunt Hepatita C si Hiv.

Semnalmente persoana:aprox 40 de ani , inaltime aprox 1.80, geaca culoare dechisa.poara ochelari de vedere, tuns scurt.

2366_io7wqyrl.jpg

2366_7ejhc1ohz.jpg

In seara aceasa o sa mergem si la politiei pentru ca pe zi nu era nimeni la judiciar.

Stiu ca am aveam colegi de club vatamani pe 41 dar nu mai stiu cum ii chema . Ii rog sa ma contacteze ata pe ei cat si pe oricine ne poate ajuta.

Multumesc

Florin

0723.577.200

sursa

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Doamne fereste de infectie,sper ca nu erea vreun nebun.

Edited by SergiuP

daca e prins ,tebuie batut bine si apoi predat la politie!

De ce nu faci sesizare la Politie? Mergi cu pozele si faceti niste analize. Nu asteptati prea mult...

Dar de ce nu cititi voi sursa pe clubopel sa vedeti in ce stadiu este problema?

evenimentul a fost data si la televizor la stiri.... astia merita care fac de astea sa fie batuti pana nu se mai ridica de jos.

l-au prins si a recunoscut declarand ca a vrut sa le atraga atentia :Straight Face:

La puscarie cu el :Black Eye: saraca fata oare ce ganduri ii trec prin cap in perioada asta de 6 luni pana afla rezultatul analizelor dar Dumnezeu E Mare si totul o sa fie bine

Guest
This topic is now closed to further replies.