• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
Botosu

Dezactivare functionalitati forum - TEMPORAR

5 posts in this topic

Din motive tehnice am fost nevoit sa intrerup temporar accesul la anumite functionalitati ale forumului.

Dintre acestea amintesc doar cateva pe care le consider mai importante:

1. cautarea [#10145] Search is not enabled on the forums at this time.

2. mesageria privata [#10227] You are not allowed to use the private messaging system.

3. lista de membri [#10245] You are not permitted to view member profiles.

Daca cumva dati peste unul din mesajele de eroare de mai sus, sau pe unul similar, va rog sa intelegeti situatia temporara si sa nu va imaginati ca are cineva ceva personal cu cineva.

Va multumesc pt intelegere.

PS:

pentru cautare, desi ma indoiesc ca vor fi multe pareri de rau, stiu ca exista si utilizatori care o folosesc cu respect pentru munca depusa de cei care si-au consumat timpul sa lase ceva scris in urma lor,

se poate folosi casuta de cautare googel din prima pagina, sus in dreapta sub cele 2 bannere. ;)

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Nici feed-ul RSS nu (mai) merge. S-a limitat și acest feature?

Buna seara.

Nu am posibilitatea de a raspunde la mesaje private. Primesc mesajul nr. 2 You are not allowed to use the private messaging system.

Se poate face ceva ?

Multumesc anticipat.

Buna seara.

Nu am posibilitatea de a raspunde la mesaje private. Primesc mesajul nr. 2 You are not allowed to use the private messaging system.

Se poate face ceva ?

Multumesc anticipat.

Problema nu s-a rezolvat in 4 luni.

Se pare ca nu se poate face nimic.