• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
Sign in to follow this  
Followers 0
vlaly

Faruri cu lupa Opel Astra H

6 posts in this topic

De vanzare o pereche de faruri opel astra H cu lupe.

Un far este demontat fiind crapat.

Celalt este intreg dar are o urechiusa rupta.

Plexiglasul este intreg la ambele.

Blocul optic cu lupa si inclusiv motorasele de reglare sunt intregi la ambele.

Pentru mai multe detalii ma puteti intreba aici,pe mess sau la numarul de telefon de mai jos.

Pret 300 ron negociabil

Id: vlaly_bz@yahoo.com

telefon: 0731371503

post-38686-0-22645500-1351465875_thumb.jpgpost-38686-0-17337000-1351465889_thumb.jpgpost-38686-0-12303600-1351465905_thumb.jpgpost-38686-0-98294800-1351465928_thumb.jpg

Edited by vlaly

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Se vand si doar lupele separat,au urmatoarele dimensiuni

dimensiunea lupei ~620 mm

dimensiunea ansamblului in cel mai lung punct pe latime~100 mm

lungimea ansamblului ~140 mm

~+/- 2mm ca nu am subler.

Lupele folosesc bec h7 deci sunt o varianta perfecta pentru o iluminare mai eficace pe faza scurta,mai ales la masinile care au camarute separate pentru faza scurta si faza lunga.

Pretul doar pentru lupe este de 200 RON fix.

Pretul pentru cele doua faruri intregi..adica tot ce vedeti in primele poze este 280 ron.

post-38686-0-19526200-1351604313_thumb.jpg

post-38686-0-37479400-1351604334_thumb.jpg

post-38686-0-49144500-1351604405_thumb.jpg

Okazie...pret lupe 150 ron, lupele sunt de sticla nu de plastic..transportul este suportat de cumparator sau predare personala in brasov.

salut. ai idee daca pot monta lupele pe far cu oglinda?

Nu imi dau seama ce model de faruri ai..lupele se potrivesc ca nu snt mari ca dimensiune,banuiesc ca trebuiesc doar fixate pe oglinda..bineinteles trebuie sa tii cont de reglaje cand fixezi lupa pe oglinda originala sa pui lupele sa bata la aceiasi inaltime ca si oglinda si restul reglajelor merg ca inainte..mai sus sau mai jos,daca esti interesat da-mi un telefon,sau da-mi un add si vbim

S-au vandut, se poate inchide. Multumesc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0