• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
Sign in to follow this  
Followers 0
xfactorA1

Anvelope

2 posts in this topic

Salutare, vin cu o rugaminte la cei care se pricep si imi pot da un sfat in ceea ce ar trebui sa fac...

Am cumparat un Astra G de 1 luna din Austria, am inscris-o etc dar acum ca a venit iarna am observat ca pe cauciucuri nu am un fulg sau nu am vazut sa scrie M+S doar ca am observat ca are un urs polar :(

In cursul zilei de maine o sa vin si cu o poza a anvelopei ... dar rugamintea mea este daca pot circula cu ele sau nu?

Ms!

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Bine-ai venit! Ai postat in sectiunea gresita.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0