• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
andreiu90

Atentie, se "imprumuta" ..

3 posts in this topic

Salutare Opel-isti !

Va scriu sa va spun ce mi se tot intampla de cand am OPEL .

Dupa ce acum 2 luni mi-au furat capacul de la carligul de remorcare, in dimineata asta m-am trezit fara capacele la oglinzi ..Eu parchez pe o sosea principala, imediat dupa trotuar, pe o alee special facuta pt parcari. Pliez mereu oglinzile dupa ce parchez, dar dimineata le-am gasit in pozitia de mers la drum, dar si fara capace. Afacerea ma costa 50 lei ( le-am gasit la dezmembrari pe amandoua) , dar mi-e frica ca intr-o zi gasesc masina fara bara de fata ..sau de spate ..sau fara parbriz.. :Alien: Sa pun alarma pe masina nu stiu daca e o solutie ..pt ca o sa urle mereu cand se atinge cineva de ea ..si ma injura tot cartierul, asa ca in fiecare dimineata ies cu emotii din bloc ..Aveti si poze cu lucrarea omului ..

Voua vi se intampla astfel de evenimente? Nu va doresc :pope: .

Cu respect.

post-49793-0-67652900-1407400766_thumb.jpg

post-49793-0-20153300-1407400774_thumb.jpg

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Uffff .... naspa sa vezi lucruri de astea ... sa le tai manutzele si nu alta :whip:

Aia de le zice politisti si se plimba noaptea .... nici o treaba ... :Yawn:

Sa nu uitam ca cel mai imprumutat accesoriu este antena, de care si eu am fost pagubit