• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
Madanel

Lipsa optiuni accesibilitate forum

4 posts in this topic

Buna ziua. Intai de toate doresc sa salut pe toata lumea aceasta fiind prima mea postare in aceasta comunitate.

Am citit regulamentul, am rasfoit forumul pe toate partile si cred ca undeva se strecoara o eroare.

Folosesc internetul si accesul pe forum strict de pe smartphone (LG G3) dar intampin niste greutati de accesibilitate.

De fapt intuiesc ca exista doar ca mie nu-mi apar. Daca s-ar putea cineva sa-mi explice din ce cauza:

- nu pot vedea ce motorizare au alti colegi si nici zona lor geografica.

- n-am paginile unui topic numerotate si ma chinui sa intuiesc dupa data postarilor care ar fi prima si care ultima si pt asta ma vad silit sa merg din pag in pag cu "next" ceea ce e obositor.

- nu gasesc optiunea de a gasi rapid postarile noi

- n-am gasit nici mesageria privata dar asta deocamdata nu ma streseaza prea mult.

In rest, ca si puncte de apreciere, am avut placerea sa gasesc un forum cu informatii de calitate si la obiect.

Ca si minus totusi, mi se pare destul de inactiv desi inteleg ca n-ar avea nici un rost repetarea excesiva a unor rezolvari deja existente pe forum.

Va multumesc pt eventuale raspunsuri.

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Salut si bun venit pe astraclub.ro!

Problemele enumerate de tine se rezolva (toate :Tounge: ) daca in partea de jos a paginii dai "click" pe "Full Version".

Navigare placuta pe forum!

Mi-ar fi placut sa am aceste optiuni si pt varianta mobil dar e ok si asa.

Multumesc.

Forumul in varianta de mobil este in varianta light ca si orice alta pagina sau forum pentru consumul mic de date utilizate pentru navigare si in acelasi timp viteza. Nu toata lumea are smartfionuri performante si atunci se prefera un compromis in acest sens. Pentru o experienta completa exista posibilitatea despre care vorbea Bizu mai sus.

Bafta!