• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
ice4you

Sugestii si propuneri pentru imbunatatirea forumului

131 posts in this topic

ti-am modificat grupul din care faci parte, acum posta in conditiile regulamentului

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Unde pot plati pentru a activa in aria Publicitate?

Salut,spuneti-mi de ce sunt trecut "seller" cand nu am nici o treaba cu chestia asta?

Banuiesc ca nu pot trimite/primii p.m din cauza vechimii.

Multumesc anticipat pentru raspunsuri si sper sa se poata modifica!

"vanzari.piese.auto" serios???

Da,serios....

Este decat o simpla adresa de mail,care o am de mai mult timp cand lucram in domeniu...Consider ca titulatura de comerciant ar fii trebuit atribuita intr-un alt mod,daca tot forumul acesta a luat nastere bazandu-se pe vwforum...asta doar ca o sugestie!

Dar nu inteleg de ce este atitudinea asta aici "vanzari.piese.auto" serios??? consider ca se poate purta o discutie mai putin irascibila...sau gresec? :Raised Eyebrow:

Am modificat adresa de mail daca alta solutie nu a fost,se poate modifica si group....

Multumesc

O sugestie as avea si eu, si anume daa s-ar putea face cumva sa se poata uploada de pe telefon poze.

Apesi pe full version si atasezi normal, cum faci si de la pc.

Scuzati neatentia mea. Mersi de info