• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
ice4you

Schimbarea nickname/user

94 posts in this topic

Ptr toti cei care doresc sa isi schimbe nickname-ul aici este un topic unde pot sa ceara acest lucru, insa dupa schimbare trebuie sa isi poarte vechiul nickname in semnatura timp de 30 de zile, ptr a evita confuziile si a avea vreme sa ii lasam pe restul userilor sa se obisnuiasca cu noul nickname !

Adica semnatura trebuie sa arate cam asa:

"Vechiul user: Xulescu"

Pe langa asa, nickname-ul poate fi schimbat doar o data pe an, si asta ptr a nu ne zapacii si mai tare !

Cine nu respecta aceste reguli se alege cu warning !

Cu respect,

Mircea !

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

As dori sa imi schimb nickul din maxxebox in maxx. Am citit regula si o sa tin cont de conditii. Merci

Done, welcome maxx ! :up:

Si eu as vrea sa am nick-ul "LOS", am citit regulile, o sa tin nick-ul vechi in semnatura timp de o luna.

Multumesc

done

enjoy

Si pune vechiul link in semnatura ;)

As dori sa-mi schimb nick name-ul din "sorin niculescu" in "sornic". Am citi regulamentul :up: . Merci

enjoy

salut as vrea sa imi schimb numele din mircione in Mircea[sB] ca sa fie la fel si pe un forum si pe celalalt ... cine stie cunoaste.

mersi mult :)

Schimba-mi si mie te rog in NGX

La inregistrare am uitat sa pun un l la finalul nick-ului. Se poate acum? Promit sa tin vechea semnatura ( :) ))

Multumesc

Schimba-mi si mie te rog in NGX
Ptr toti cei care doresc sa isi schimbe nickname-ul aici este un topic unde pot sa ceara acest lucru, insa dupa schimbare trebuie sa isi poarte vechiul nickname in semnatura timp de 30 de zile, ptr a evita confuziile si a avea vreme sa ii lasam pe restul userilor sa se obisnuiasca cu noul nickname !

poti sa mi-l schimbi si mie nick-ul? @naniacostin daca se poate.

multumesc mult....moderatorilor.