• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
tudor

Faza zilei

2,250 posts in this topic

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

avea omu o curea prea lunga... ce era sa faca ??? :))

Cam atat valoreaza audierea de azi a SRI in parlament ...

Balega-elefantului.-nb_zpsvipeqpwz.jpg?r

Cred că aici merge pusă:https://www.youtube.com/watch?t=77&v=rBEE4ot4cns :help:

Deci M-AM PRĂPĂDIT DE RÂS!!! :LMAO: Recomand! =))

Edited by Adrian Frigo

Mda, sint multe pe teme similare...problema este ca oamenii astia voteaza!!!

:diablo:

Inceputul a fost mai greu... :He He:

post-9477-0-35177300-1471872838_thumb.jp

Asta mi se pare cea mai crunta faza a zilei si sunt convins ca toti o traim in fiecare zi in special dimineata canf plecam la munca ... spor la treaba

Edit : nu pot atasa o poza facuta cu telefonul pt ca este prea mare, putem face ceva in privinta asta? ... era vb de o poza cu aglomeratia din bucuresti

Edited by B64ZTV

Ideea era sa nu facem resize la poza ... pozezi ceva cu telefonul iar pana ii faci resize pana o postezi dureaza si e destul de greu de facut asta in timp ce conduci, majoritatea avem telefoane cu camere care fac poze hd ... nu putem adapta site-ul pentru aceste cerinte?

Ce legatura are site'ul cu camera HD a telefonului?! Ai N'variante de hostare externa a fotografiiilor, iar aici sa pui eventual un link. Asta este un forum nu un host de imagini.

P.S. Oricum ar fi, iti recomand ca la volan sa ti manile pe volan si nu pe telefon!

Edited by ice4you

Jur ca la semafor mainile mele se plictisesc dar in rest conduc regulamentar ... 2 maini pe volan

A .. deci tu esti ala caruia ii umplu mereu frigiderul ca freaca telefonul in loc sa plece si mai prind cel putin un rosu din cauza lui?! Misto ... pofta buna la leber barbos ca e fara numar, fara numar.

Edited by ice4you

Nu sunt eu ala pe cuvant, sunt cu un ochi pe forum si cu un ochi la ala din fata sa nu cumva sa plece si eu sa raman pe loc ... iar fara numar la volan nu circul

Belea. :D