• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
ice4you

Fluturasi Astraclub.ro

9 posts in this topic

Cu ajutorul lui maiandrei, am elaborat un model de fluturasi ieftini la imprimare, care se pot produce de oricare dintre voi si imprastia pe unde se crede de cuviinta si pe unde puteti ptr a promova forumul catre toti iubitorii de Opel Astra.

Modelul de fluturasi il gasiti in atache, este in format .doc care poate fi deschis cu ajutorul WinWord sau OpenOffice, pe care il puteti downloada gratuit de >>aici<< .

Succes, si va multumim ptr contributia la promovarea acestui forum ! :up:

fluturas.doc

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Let's spread the Astra Power! :D

Let's spread the Astra Power!

:beerchug:

Ok, fluturasul este super si usor de scos pe imprimanta. Am facut aici o versiune cu trei pe pagina, cine vrea sa scoata aceasta varianta sa o incarce de aici. :up:

fluturas_2.doc

poate cineva sa imi trimita un pm cu fluturasii ca eu nu pot sa il iau de pe forum (cica nu am drepturi :ceuameni2qv: )

merci

vreau si eu un fluturas cu astra club dar nu stiu de unde sa il iau :Cry::Cry: datimi si mie un PM va rog ca il scot eu la imprimanta

Urmeaza linkurile de deasupra postului tau. Merg sigur,acum am descarcat eu.

Edited by LOCOmotive

ok multumesc locomotive :hi: si daca o sa fie un fest pe la bacau iti dau o bere :P multumesc inca odata :hi: