• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
ice4you

Sticker Astraclub

10 posts in this topic

Asadar in sfarsit putem sa va anuntam ca avem din nou disponibile stickere AstraClub !

Acestea arata cam asa ...

dsc00001xl3.th.jpg

• Costul unui sticker : 2,5 lei
  • Culori disponibile : doar albe ptr moment, cu aplicare pe exterior, daca vor exista cereri si ptr alte culori vom face.

Ptr cei din Bucuresti acestea sunt disponibile incepand din acest moment, ptr intrarea in posesia lor sunteti asteptati joi seara dupa 18 la Polivalenta, saptamanal se desfasoara intalnirea tuturor opelistilor.

Cine doreste stickere prin posta cu ramburs il rugam sa completeze acest Formular cere sticker !

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Ptr ca cererile de stickere in format digital sunt din ce in ce mai mari, cine are nevoie de acest tip de sticker din acest moment il poate gasi >>aici<<, de unde il poate salva cu click dreapta->save image as ...

Dragi coelgi,

Intrucat am avut ceva cereri de a trimite sitkere prin posta o sa fac asta, one time only...

Asa ca astept cererile voastre pe PM pana saptamana viitoare cand o sa fac un teanc de scrisori pe care sa le trimit...

Dupa se pot obtine stikere de la intalniri...

Deocamdata am 3 cereri... Mai astept pana sapt viitoare.

Edited by sabinilie

Inca astept cereri pe PM cu adresa, culoare si numar de bucati pentru stikere prin posta...

LE

ar fi bine si un nume pe langa adresa (asa vrea la posta)

culori disponibile: alb, negru, f putine gri, f putine rosii

Edited by Botosu

pt bucuresti se dau doar la intalnirea de la sala poliv

Pt a pastra acest topic la subiect, adica un topic in care sa se gaseasca informatii despre cum se poate intra in posesia unui sticker, pt ca in acest topic se gasesc absolut toate informatiile necesare, pt ca am obosit sa tot raspund la aceleasi intrebari, pt ca v-am rugat sa nu mai postati aici poze si sau alte detalii, pt ca nu ne putem intelege cu vorba buna.

ACEST TOPIC SE INCHIDE! > :)

PS:

discutii libere pe tema sticker-elor gasiti aici

PPS:

orice intrebare legata de sticker, pe care o gasesc in topicul mentionat mai sus, o sterg si dau warn +20%

Salutare la toata lumea,

Chiar daca topicul asta s-a inchis, m-am gandit sa anunt si aici, poate nu avem asa de multi care vor invoca "NU am vazut anuntul"...

Intrucat s-au inmultit cererile pentru stikere prin posta, o sa mai fac eu o centralizare si un drum la posta.

Asa ca astept PM (personal message) cu adresele voastre, numarul de stikere si culoarea dorita numai pana pe 6 noiembrie 2009.

Multi km fara probleme,

Sabin

Pentru cei din provincie care vor sticker expediat prin posta, va rugam sa completati acest Formular cere sticker

De asemenea, cei care au dat PM, insa nu au primit stickerul inca, sunt rugati sa completeze formularul. Stickere prin posta se vor trimite saptamanal.

Costul unui sticker trimis prin posta este de 3 ron, suma care se poate achita in contul: 3882034, deschis la Raiffeisen Bank.

intrucat doar in maxim 10% din cazuri am primit cei 3 ron, am luat decizia de a nu va mai pune in situatii penibile cu voi insiva si ca urmare, de acum inainte stickerele sunt oferite in mod gratuit.

Guest
This topic is now closed to further replies.