• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
catalinu1

Cd70 Navigatie

270 posts in this topic

Cine poate sa ma ajute cu un CD pt 70 NAVI cu harta ROMANIEI? Multumesc anticipat!

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

acum daca am pe masina un sistem gps mai trebuie si un cd cu hartile pt ro/bl/gr...pe la noi

de unde il iau ..sau ce program sa folosesc eu sa mearga..

am si un sistem separat de navigatie dar vroiam sa vad cum merge si cel da pe astra

post-3695-1185779471_thumb.jpg

Si eu caut pt RO dar se pare ca mai dureaza pina cind cei de la Navteq vor scoate harti pt estul europei. Poti sa-ti iei de pe net hartile pt europa.

Si eu caut pt RO dar se pare ca mai dureaza pina cind cei de la Navteq vor scoate harti pt estul europei. Poti sa-ti iei de pe net hartile pt europa.

da si tu un link daca ai pls::)

si eu sunt interesat de cd, dar am ramas doar cu speranta

lucrez eu cu niste prieteni la ceva in momentul de fata, totul se verifica pe masina mea, daca cd-ul va da rezultate, il voi testa pe masina mea si apoi il voi pune in vanzare!!!

lucrez eu cu niste prieteni la ceva in momentul de fata, totul se verifica pe masina mea, daca cd-ul va da rezultate, il voi testa pe masina mea si apoi il voi pune in vanzare!!!

ce se mai aude cu cd ala?

spor la treaba,dar sa faci o varianta si pe DVD !!multumesc

Credeti ca e asa usor? era mai simplu si muuult mai ieftin : "Navigatie la purtator", pana apare la Opel navigatie convenabila va schimbati masina, daca citeati pe forum posturi de mai bine de 2ani, spre azi, vedeati ca nu sa rezolvat mai nica! dar speranta moare ultima, eu am pe PDA si sunt f.multumit, cu acoperire pe tot mapamondul, la pret de 10mil.

.., cu acoperire pe tot mapamondul,....

:o ce tare :clapping5jp: vreau si eu harta pt Salt Lake City - Utah, US... atat, nu chiar tot mapamondul :)

:o ce tare :clapping5jp: vreau si eu harta pt Salt Lake City - Utah, US... atat, nu chiar tot mapamondul :)

Si cand te duci ? Vreau si eu ! vin cu GPS-ul!

... Vreau si eu ! ...

la ski sau la mormoni :-? :D

Mai bine ma fac musulman , tot aia e, si e mai aproape de Romania!

deci nu ai harta, ai jucat la cacealma :D

Nu o am ca nu ma intereseaza Statele! cu putintica rabdare si se poate face rost.