• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
catalinu1

Cd70 Navigatie

270 posts in this topic

....

cu putintica rabdare si se poate face rost.

Eu nu am vrut decat sa demonstrez ca esti un mare mincinos:

...., eu am pe PDA si sunt f.multumit, cu acoperire pe tot mapamondul, .....
Nu o am ca nu ma intereseaza Statele! cu putintica rabdare si se poate face rost.

Q.E.D.

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Ia d'aci : http://uploaded.to/?id=ake4zp

Daca cautai.. filozof ramaneai! e pt iGO si Miomap, WM5-6 PDA!

Edited by mihaiC

faptul ca acum cauti cu disperare link-uri pe net, nu schimba cu nimic situatia, esti un mare mincinos!

la momentul afirmatiei:

...., eu am pe PDA si sunt f.multumit, cu acoperire pe tot mapamondul, .....
nu aveai nici un mapomond la tine in palma! om mare si te ti de prostii :(

hai sa incheiem aici offtopicul, nu as vrea sa ajung sa fac "abuz in serviciu" :P

E valabil si pt. navigatia de la Opel, de ce sa-i umpli memoria cu tari in care na-i sa ajungi? si adresele le stiam de f.multa vreme! ca in baza navigatiei de pe masina inca de acum 2 ani faceam mii de km. in plus!

Eu merg cam 80 kkm/an in EST Europa unde singura solutie inca e la "purtator" !!

uita-te mai atent,link-ul pus de mine era pentru antara si contianea si romania,in rest tot ce este pentru astra nu contine romania!

deci vrei sa spui ca cel pentru antara vede si romania ? :)

da ,citeste acolo,

Hungary’s capital Budapest, Poland’s Warsaw and Krakow. Slovenian Ljubljana and Maribor. Croatia's busy city centres of Zagreb, Split and Vokovar. Romania's Bucharest, Estonia’s Tallinn, Latvia's capital Riga, and Lithuania’s historic Vilnius.

Edited by niku

Salutare....As vrea sa stiu care ma poate ajuta si pe mine cu un CD 70 Navi pentru Europa nu pentru Romania ca nu ma intereseaza Romania.Mulumesc

post-8020-1205081231.jpg

Salutare....As vrea sa stiu care ma poate ajuta si pe mine cu un CD 70 Navi pentru Europa nu pentru Romania ca nu ma intereseaza Romania.Mulumesc

iti dau io dak vrei.....

Ma intereseaza si pe mine niste softuri de navigatie (CD 70 Navi dar cu afisaz monocrom model 2004). Orice tara, dar mai ales Romania daca are cineva. Va multumesc mult.

daca as stii ca merge 100% m-as baga la o cumparatura comuna :)

da ,citeste acolo,

Hungary’s capital Budapest, Poland’s Warsaw and Krakow. Slovenian Ljubljana and Maribor. Croatia's busy city centres of Zagreb, Split and Vokovar. Romania's Bucharest, Estonia’s Tallinn, Latvia's capital Riga, and Lithuania’s historic Vilnius.