• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
catalinu1

Cd70 Navigatie

270 posts in this topic

Salut!

Am si eu un CD Navteq VDO 2008_2 Eastern Europe, dar anunturile referitoare la navigatie sunt facute in limba germana. Trebuie sa fac rost de un alt tip de CD sau se poate seta cumva limba.

Mersi! :'>

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

e suficient sa introduci un cd de limba iar sistemul isi copiaza fisierele in cateva minute ;)

si e insuficient daca nu ai cd-ul ala ;);) ....

nu are nimeni un link pt dowload opel cd70/ehu4 2009-2010 ???

pana la urma am gasit harta romaniei... problema e ca "tipa" vorbeste in frumoasa limba "germana" :) .

Stiti cum as putea sa schimb limba ? sa primesc comenzile in engleza sau romana .

Sau unul din voi ma poate ajuta cu un cd de navigatie cu harta romaniei in limba engleza sau romana :D pentru cd70navi???

Exista un cd de soft pt cd 70 navi, il poti lua fie de pe net sau pe original...numai k cel original costa cam 100 de euro iar cel contrafacut cam 90-100 de lei...si cu asta ai rezolvat si problema cu limba :friends:

nu are nimeni un link pt dowload opel cd70/ehu4 2009-2010 ???

salutare, daca vrei iti fac eu o copie a CD-ului de limba si il trimit

Care este diferenta intre Navteq Eastern Europe 2008_2 si cd70/ehu4 2009-2010? A mai aparut cumva o harta a Romaniei mai detaliata ?

Salutare

Am download-at versiunea 2009-2010 de la navteq vdo si e un mare fsssssssss.

Nu e nici o diferenta majora doar cateva strazi in plus la cateva orase dar in rest nimic major.

La mine cel putin am probleme cu limba : numai in limba germana vorbeste .

Ma puteti ajuta sa " imi vb in limba romana " ?

am pe cumnatul meu care are o astra cu navi dar i sa stricat sa jucat ala micul la ea si i-a bagat ambipur si acum nu mai merge.Stie cineva daca se mai poate repara?

am facut rost de cd-urile de la navteq, din 2009 cu toate hartile inclusiv a romaniei si merg bine pe cd70. daca vrea cineva sa imi spuna

Edited by aandrey

interesanta faza ,sper sa functioneze pe cd70 navi.Si eu sunt interesat.Care aveti pm.Multumesc frumos.

salut. ma intereseaza si pe mine cd 70 navi din 2009.cum pot lua legatura cu tine?

Edited by alexdorutzu

Salut!Si eu sunt interesat de hartile din 2009 daca difera de 2008.