• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
catalinu1

Cd70 Navigatie

270 posts in this topic

pentru ce interesati bagati andrei29mai1995 pe mes si vb acolo sau dati un pm

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Pentru cei ce vor Navteq 2009-2010 pentru CD 70 NAVI il ofer eu GRATUIT(aproape gratis :beerchug: )

Ma intereseaza si pe mine Cd cu harta 2009-2010.

Cum si de la cine o pot achizitiona?

Pentru cei ce vor Navteq 2009-2010 pentru CD 70 NAVI il ofer eu GRATUIT(aproape gratis :beerchug: )

SALUT!

Poti sa ma ajuti cu hartile te rog frumos?

Si sa spui unde sa trimit berea!

Vreau si eu harta!!!Dau 2 beri :D

salut!

Ma intereseaza si pe mine Cd cu harta 2009-2010 pentru CD70 Navi. Dau multa :beerchug: cui ma ajuta!

http://dl.transfer.ro/EEU0910-transfer_ro-29may-1660f4acf.iso <> poate te ajuta ..linkul e valabil max 10 zile.

Pentru cei care stiu. Am citit mai sus ca trebuie cd-ul de limba romana pentru a modifica limba germana de la navigatie. Puteti uploada careva cd-ul respectiv pe www.transfer.ro si sa-mi trimiteti linkul pe bobotor@gmail.com ?

Multumesc anticipat.

Edited by bobolino1308

Buna Ziua!

Am eu pe cd si pe calculator harte Romaniei si inca 26 harta cu alte tari.

Eu am incercat si merge, am pus pe masina pe navi player, si a mers pe primul incercare. Asta este SIGUR.

Cd ul merge cu CD70 Navi system.

Eu am opel zafira 2005 cu mp3 player si cu cd70 navi.

Merge Perfect!

Aica este email-ul meu: levikee85@yahoo.com

Prin email puteti sa ma intrebati si daca sunteti interesati atunci ne vorbim si la telefon.

Dar anuntul asta nu e fake.

Sigur ca merge!

Am citit si eu multe dupa aceasta harta am vrut sa cumpar dar dupa aia am gasit si eu.

Bafta, si nu ziceti ca nu extista inca harta romaniei pentru cd70 navi. Pentru ca exista.

Eu am schimbat limba pe navi, dar limba pe care vorbeste nu am stiut sa schimb. dar am pus pe engelza limba pe care scrie lucrurile.

asta poti sa faci daca apasi pe settings si acolo mergi pe langauga adica sprache si poti sa pui limba engleza

http://dl.transfer.ro/EEU0910-transfer_ro-29may-1660f4acf.iso <> poate te ajuta ..linkul e valabil max 10 zile.

Pentru cei care stiu. Am citit mai sus ca trebuie cd-ul de limba romana pentru a modifica limba germana de la navigatie. Puteti uploada careva cd-ul respectiv pe www.transfer.ro si sa-mi trimiteti linkul pe bobotor@gmail.com ?

Multumesc anticipat.

Salut,

Am salvat fisdierul, l-am scris pe cd, dar nu merge. Trebuie dezarhivat, cum trebuie sa procedez?

Multumesc,

Dan

probabil trebuie scrisa imaginea nu fisierul. ai in orice soft de scriere optiunea burn image, alegi fisierul care l-ai downloadat si ii dai bice.

dup aceea probabil o sa mearga.

bafta !

Salut,

Am salvat fisdierul, l-am scris pe cd, dar nu merge. Trebuie dezarhivat, cum trebuie sa procedez?

Multumesc,

Dan

salut

foloseste deamon tools

faci mount pentru fisierul pe care ai descarcat, si asta o sa apare pe un drive de exemplu G.

dupa asta merg pe nero dai cd copy acolo selectezi de pe care copiezi, asta o sa fie drive ul G, si apoi selectezi cd ul pe care o sa copiezi, dupa asta dai copy si astepti pana e gata si o sa mearga

nu trebuie sa dezarchivezi, ca asta e un fisier image.

si de asta nu merge.

bafta

daca ai intrebare levikee85@yahoo.com

salut

foloseste deamon tools

faci mount pentru fisierul pe care ai descarcat, si asta o sa apare pe un drive de exemplu G.

dupa asta merg pe nero dai cd copy acolo selectezi de pe care copiezi, asta o sa fie drive ul G, si apoi selectezi cd ul pe care o sa copiezi, dupa asta dai copy si astepti pana e gata si o sa mearga

nu trebuie sa dezarchivezi, ca asta e un fisier image.

si de asta nu merge.

bafta

daca ai intrebare levikee85@yahoo.com

si nu image trebuie sa scrii ca nu o sa mearga cum a zis colegul de mai sus.

cd copy!! asta trebuie sa faci.

si nu image trebuie sa scrii ca nu o sa mearga cum a zis colegul de mai sus.

cd copy!! asta trebuie sa faci.

nu stiu exact daca este vreo diferenta intre ce spui tu si ce i-am zise eu sa faca. tu incarci imaginea si faci copy (adica scrii din ce ai incarcat). la sfarsitul zilei important e sa mearga ;)

Vreau si eu ISO ul..!

si eu as dori o copie a cd cu hartile din romania si nu numai pt cd navi 70, ma poate ajuta cineva?

Salut, as dori daca se poate harta Romaniei. Multumesc frumos. Daca se poate si limba romana pt. Navi.

Edited by orlandosro