• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
2door

Sticker on My Astra

504 posts in this topic

Multumesc foarte mult pentru stickere uita-ti pozicile cu astrele mele!

post-59466-0-79446500-1395730811_thumb.jpg

post-59466-0-06091800-1395762761_thumb.jpg

Edited by Rest23

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Multumesc mult pt sticker, imi pare rau ca nu am unde sa platesc valoare lui sau nu stiu eu, spunetimi si o sa platesc pentru ca cineva da banii pentru a le fabrica. Multumesc si astept raspuns.

...

post-66749-0-99589800-1395858146_thumb.png

post-66749-0-01718700-1395858185_thumb.png

Edited by Avramel

am trimis cerere pt sticker si nu am primit nimica, doresc chiar si contra-cost doar sa vina macar 1 bucata :D

De acum incolo defilez ca membru si pe asfalt. Mersi de sticker, am incercat sa acopar ditamai zgarietura de cheie facuta de cineva dar nu prea am reusit. Masina nu e chiar curata din cauza prognozei meteo si am zis ca nu ma risc sa o spal degeaba (again) Big%20Grin.gif

DSCF9815.jpg

Edited by mentalcolaps

Doua stickere pentru un intarziat se mai poate? Rogu-va decent sa-mi spuneti cum intru in posesia lor si imi cer scuze pentru postarea fara imagine la sectiunea sticker on my astra !

Completeaza cererea! Ai buton in partea de sus a paginii.

Salut numai eu nu il primesc de vreo 5luni trimit cereri si nimic ce pot face?? Stima

Probabil ai uitat sa treci localitatea si judetul... :mda:

Eu am trecut si tot nu am primit, cererea fiind facuta prin februarie-martie daca nu ma insel !

Am mai completat-o odata ! Sper ca este ok :) .

Se mai aude ceva de sticker ?....

nu va mai luati de bizu, e vina mea :pardon:

PS:

gata am luat masuri, se rezolva!

...dar mai cititi o data conditiile alea... nu dau banii pe timbre pt bucuresti. ne vedem la polivalenta

Sa inteleg ca in curind primesc pachet???

;)

Salutare. O intrebare. Un sticker in format electronic unde gasesc? Am posibilitatea sa-l tai la job si pt un sticker nu cred ca se merita sa-l trimiteti voi prin posta. Si niste dimensiuni la el? :)