• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
alllexandru

Ce tuning ai facut/vrei la ASTRA ta?

175 posts in this topic

Pe mine ma intereseaza daca grila trapez fata poate fi cromata (gen: VW noul Pasat sau "toata grila" Logan).

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Se poate face, dar te costa cat nu face si nici nu iti iese bine, mai bine iti cumperi direct una cromata complet .

Scuze, de unde si cat?

De unde si cat ce?...cromarea sau grila noua cromata?..cromarea grilei sunt in Bucuresti diversi care ti-o pot face, dar nu o recomand, ca atare nu dau sfaturi, pentru grila noua daca vrei iti dau mesaj cu cateva magazine de tuning, din Romania si afara.

Cred ca la schimbarea grilei= cost.. peste buget. Iar cu cromarea ai lasat semne de intrebare. Pe la noi in Bacau nu sunt care se ocupa cu tuning la masini! Chiar mi sa parut interesanta ideea.

ti-am trimis mesaj

Acestea sunt modelele de jante cu care cochetez pt.vara in

bbs17ch4za.th.jpg bbs17rx9nx.th.jpg bbs18rk0qv.th.jpg bbs19ck6wm.th.jpg antera3636qm.th.jpg cornischepalais32hu.th.jpg cornischetopazsi33fi.th.jpg

La mine urmeaza jante din aliaj usor...

AEZ Excite Dark pe 17", incepand din aceasta vara. Sunt un model complet nou lansat anul acesta. Si am auzit ca asta se poarta anul asta...nu stiu eu asa am auzit... :LOL:

aezexcitedark9ll.th.jpg

Da, sunt in tenta de argintiu murdar/negru, se poarta se poarta, arata bine, cati banuti?

Am mai gasit niste modele care "m-ar coafa"...lol...

Din ce am gasit pe net, Aez Excite Dark costa 175 euro bucata...foarte ieftin..cele normale argintii sunt 160 euro bucata...

Iata ce am mai gasit:

O firma de care nu am mai auzit pana acum: Etabeta cu modelul Tettsut Scwarz (negru)...exista sia rgintii si pe crom...

etabetatettsutschwedelst4lr.th.jpg

Si...mai cunoscutele Oxygin Acht Chrom...yummy...

oxiginachtcrystalchrom2sh.th.jpg

Trimite-mi un mesaj te rog cu site-ul respectiv sa arunc si eu o privire, preturile sunt super ok... :wink:

Nu mai este nevoie le-am gasit, importator:

Wheelbase

Comuna Snagov, Sat Ghermanesti, Sos. Ghermanesti, Jud. Ilfov 0040 723 143214 (Tel)

Bucuresti 0040 21 3079172 (Fax)

info@wheelbase.ro

www.wheelbase.ro

sau direct http://www.aez-wheels.com/