• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
ice4you

Sarbatori fericite ptr toti membrii Astraclub.ro !

24 posts in this topic

Pe aceasta cale, in numele intregii echipe de administrare AstraClub.ro, doresc a va ura toate cele bune, sanatate multa, sa va bucurati de masinile voastre si fie ca Mos Craciun sa va aduca benzina/motorina multa in rezervoare, un sincer si calduros LA MULTI ANI !

Si din partea mea ptr voi ...

aV39kjaA.jpg

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Tin sa urez si eu pe aceasta cale, SARBATORI FERICITE, un am nou cat mai bun, cu asteptari cat mai mici pt viitorii proprietari de Opel, cu consumuri cat mai reduse la carburanti si fara atatea probleme cu masinile noastre. In aceasta vacanta lasati volanul si luati... :drinks:

LA MULTI ANI! :clapping5jp:

Sarbatori fericite si un calduros La multi ani! tuturor ! :)

PS: Mi-a placut asta "cu asteptari cat mai mici pt viitorii proprietari de Opel". :D Prietenii stiu de ce!

Ei hai ... nu fiti rai ... bucurati-va de ceea ce aveti ... ptr ca "nemultumitului i-se ia darul" :happy:

Eu chiar nu am fost rau, doar ca mi-a placut ca s-a gandit cineva si la cei care isi asteapta masina. Si se intreaba pe unde va petrece craciunul si anul nou saracuta :D:P

Edited by jumpman

Dati-mi voie sa va urez si eu, din inima, Craciun fericit si un an nou de 2008 ori mai bun !

Si hai, de la 1 ianuarie, sa uitam incet-incet in ce tara traim, si sa incepem s-o schimbam.

Ar cam fi timpul ca cele rele (mitocanie, incultura, hotie, tiganie, lene, manele, nesimtire, etc.) sa se spele, si sa incercam sa le adunam pe cele (mai) bune. Dea Domnul sa reusim ...

La multi ani !!!

Craciun fericit !!! si tot ce va doriti voi la anul,

nici un drum la service, benzina mai ieftina, nici un radar, nici o intalnire cu purtatorii de chipiu, banii de taxa inapoi, dealeri competenti, termene de livrare respectate, reduceri la consumabile, cozi cat mai mici la semafoare, nici un prost in trafic.... si ce va mai poate dori voua inimioara de opelist.

Bafta si sa ne auzi cu bine si la anul.

Craciun fericit, si un an nou mult mai bun tuturor!!!

Craciun fericit tuturor si de la mine...

Aveti grija sa aveti rezervorul plin de revelion, ca stiti cum e obiceiul... :lol2dm:

Ma alatur si eu celor de mai sus si va urez Sarbatori Fericite, un An Nou plin de impliniri si bucurii si sa ne intalnim din nou pe forum!

:friends:

Sarbatori fericite si un calduros La multi ani! tuturor ! :)

PS: Mi-a placut asta "cu asteptari cat mai mici pt viitorii proprietari de Opel". :D Prietenii stiu de ce!

Trebuia sa spun si partea cu asteptatul.....doar am asteptat 4 luni dupa masina. :'>

:D Din Miercurea Ciuc, pe fondul unui peisaj autentic de iarna, cu zapada si ger , pentru toti OPEL-istii multa sanatate, bucurii si un Craciun fericit, iar anul 2008 fara evenimente rutiere si nici puncte acumulate.

LA MULTI ANI !

P.S. mosul sa va aduca rovignete si RCA mai ieftine... ca drumurile sunt aceleasi . :D

in lumina ultimilor evenimente, in timp ce imi icheiam anul la fel cum l-am inceput, adica la urgenta la universitar, mi-am dat seama ca tot ce imi / va doream mai sus sunt nimic daca nu avem SANATATE, asa ca revin:

Multa Sanatate tuturor!!!!

PS:

"trebuie sa tineti mana in pozitie elevata", asa o fii bine :-??

Pq32N96J.jpg

Craciun fericit!

Citez din clasici de pe forum : "Multa Sanatate tuturor!!!! "

Edited by liberlamare

Guest
This topic is now closed to further replies.