• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
Sign in to follow this  
Followers 0
Sheniloiu

Re-organizare sectiune Publicitate

13 posts in this topic

Salut!

Am si eu o problema, anume ca toata sectiunea asta pare a fi organizata mai mult pentru bucuresteni. Eu sunt din Timisoara, nu prea ma intereseaza posibilitatile oferite pe malurile Dambovitei (felicitari totusi, par a fi cu mult mai mari decat pe aici). E prea departe.

Ar fi posibila organizarea sectiunii pe judete (sa mergi mai la detaliu, pe orase, nu ar avea rost)? Adica cel ce are de facut un anunt sa-l faca intr-o sectiune speciala, acolo unde isi are domiciliul, sediul sau o filiala. Bineinteles, cei ce au filiale in mai multe judete pot posta acelasi anunt in judetele respective. Plus o sectiune pentru anunturi de interes national, sa zicem.

Cred ca ar fi mult mai usor de cautat, pentru cei din provincie (ma enerveaza clasificarea asta, capitala si provincie). De exemplu, la mine - vreau ceva, deschid sectiunea Timis. Nu gasesc, ma duc la vecini - Arad, Caras, Hunedoara, eventual Bihor, Alba. Daca voi cauta de exemplu niste faruri SH, nu prea ma va ajuta sa stiu ca gasesc unele prin Suceava sau Vitan!

Multumesc pentru timpul acordat, daca nu se poate rezolva nimic - asta e, sau karma, vorba capritei de fiica-mea!

Edited by Sheniloiu

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Multumim lui Dumnezeu, Vitan inca nu are rang de oras :P

PS:

in rest ma abtin, nu vreau sa spun un NU atat de hotarat pe cat il gandesc acum.

mai bine mai citesc o data si ne mai consultam in echipa si revenim cu un raspuns.

PPS:

sa sti ca eu am facut afaceri bune cu un baiat tocmai de la Oradea :)

Am si eu o propunere: am putea organiza sectiunea de publicitate in vanzari si cumparari ?

De exemplu: Piese si accesorii sa fie impartita in vanzari si respectiv cumparari.

Ai putea gasi mult mai usor sa cumperi ce ai nevoie si sa vinzi ce ai de vandut.

Ce parerea aveti ? Putem face asta incepand cu 01.01.2009 ?

Edited by toporas

Super.Abia astept. Incepand de cand ?

@toporas, de azi 20.12.2008 :)

@sabinilie, spor la treaba :D

multumim pentru "tzeapa" cu linkul de publicitate ... foarte enervant... dar deh forumul omului... face ce vrea ca asa e in romanica :ceuameni2qv:

Edited by OZN

OZN, link-ul este doar pt cei care nu sunt membrii forumului, in rest el nu este vizibil! .... si de altfel sub el scrie ca este o sectiune in care au acces doar membrii.

asa ca pt toti cei care vad link-ul:

SA VA FIE DE BINE!!!

> :)

salutari administratiei forumului

in lumina noii organizari a sectiunii publicitate in astra market am cateva intrebari

- catre cine se plateste taxa de 10 euro?

- se primeste factura si chitanta pentru taxa asta?

- suma include tva?

multumesc

adi

te rog trimite un pm la administrator.

te lamureste el cu toate detaliile.

buna

imi puteti spune si mie unde se plateste taxa pentru sectiunea de publicitate?

va multumesc

numai bine

vezi un post mai sus

multumesc

Interesanta reorganizarea la publicitate. Pai, la mine la profil scrie seller, probabil de cand aveam anunt cu ceva interfete de diagnoza. Ce sa inteleg.

Oooo, nu nu vreau sa platesc inca o taxa, insa nu vreau nici sa scrie seller. Se poate aranja?

Multumesc.