• Announcements

• administrator

VA RUGAM CITITI

Va rugam inainte de a posta cititi Regulamentul. Va rugam ca inainte de a deschide un topic nou sa cautati daca mai exista un alt topic deschis cu acelasi subiect sau subiect asemanator. Va rugam pentru a usura lectura unui topic sa nu mai citati un post anterior utilizati functia "fast reply". Va rugam inainte de a posta sa cititi cu atentie titlul topicului pentru a vedea daca va incadrati in acel titlu. Va rugam cititi REGULAMENTUL Noi membrii : Va rugam inainte de primul post sa cititi regulamentul cu atentie, dureaza 5 minute. Va rugam de asemenea sa cititi cu atentie si rubrica Anunturi Importante de la Discutii Generale.
    • administrator

Va rugam cititi !!!

Va rugam cititi regulamentul sectiunii de Publicitate inainte de a deschide un nou topic sau a posta. Moderatorii pot sterge fara nici un fel de avizare orice topic sau post care nu este conform regulamentului de publicitate.
opel_uk

Coltul suparatilor

183 posts in this topic

putin suparat ca mi-au furat stergatoarele...acum vine problema, erau cele originale ale masinii (4 ani) imi faceam si eu treaba cu ele, ca bune nu mai erau de mult...poate se prinde ca si-a luat teapa si le aduce inapoi.

Vezi ce zic pe aici baietii astia, ca par ca stiu ce spun....

Stai relaxat, cand isi da seama ca nu sunt bune, le arunca. :ceuameni:

Suparat ca dupa ce ca ploua in halul asta am constatat ca tocmai s-au "spalat" si jantele mele de tabla de capace :ceuameni:

Sa-nteleg ca le-au saltat vecinii de parcare?

sunt suparat ca in seara asta un tzurtzure cazut de la etajul 8 mi-a spart parbrizul si mi-a indoit si bordul in stanga :( urmeaza maine constatarea la militie si luni schimbarea parbrizului.maine nu stiu sa fie deschis pe undeva :|

@Synapse chiar imi pare rau pentru ce ai patit sper sa rezolvi cat mai repede.

@LOCOmotive da mi le-au saltat in parcare din fericire am vandut masina acum sper sa nu imi fure jantele cu totu...E posibil sa le placa modelul...

post-10359-126610180397_thumb.jpg

post-10359-126610190865_thumb.jpg

post-10359-12661019778_thumb.jpg

post-10359-126610210887_thumb.jpg

Edited by broscutza2001

Ai grija ca de cand cu foamea asta se poate orice. Cu capacele am auzit o vorba mai demult pe la noi prin Banie,la un colag in a carui parcare (de la bloc) se intampla frecvent sa plece capacele la plimbare. Zicea ca a sccos capacele si a pus pe centrul fiecarei jante (cum draq le-a prins el stie)cate-o petarda de-aia care pocneste cand tragi de-o sfoara, iar sfoara a legat-o de capac. Finalul povestii? Mai stiu doar ca actiunea se petrecea pe la 3 noaptea.

sunt suparat ca in seara asta un tzurtzure cazut de la etajul 8 mi-a spart parbrizul si mi-a indoit si bordul in stanga :( urmeaza maine constatarea la militie si luni schimbarea parbrizului.maine nu stiu sa fie deschis pe undeva :|

Asta se-ntampla cand acoperisul blocului e proiectat de nea gica administratorul. Daca avea parazapezi si burlane pana jos nu mai cadea turturele. Bine ca nu ai fost prin preajma, ca azi incepeam posturile cu "R.I.P.". Cred ca poti sa-i dai in judecata,daca acolo nu e parcarea interzisa si-i castigi.

poze...post-13452-126613574155_thumb.jpgpost-13452-126613575823_thumb.jpg

se pare ca mi-a spart si bordul.e din carton presat.cat o fi o coaja de bord fara airbag pasager?parbrizul unde mi-l recomandati?mi-a recomandat cineva pe stirbei voda la A.G.E.R.si inca ceva.cand spune parbriz verzui,se refera la sticla?ca de parasolar verzui nu cred ca e vorba.maine ma duc sa rezolv.vedem unde si cum.

PS.daca muream,chiar ca nu stia nimeni.in afara de jojymme nu ma cunoaste nimeni pe aici ;)) cat despre proces...crezi ca se merita sa deschid pt 3 milioane? :|

Edited by synapse

Pentru 3 milioane nu se merita sa ii dai in judecata...Doar daca e ambitia ta mare :'>

Verzui se refera la transparenta parbrizului.Cand o sa mergi sa il schimbi sa le zici sa iti arate clar si verzui si o sa vezi diferenta.Daca te uiti pe parbriz scrie transparency 75% parca si are o tenta verzuie.

@synapse, cum zice si broscutza depinde de ambitiile tale.Poti sa ceri sa iti achite cheltuieli de judecata + daune morale pentru ca nu poti circula cu masina de care depinzi sa ajungi in fiecare zi la timp la servici, cu care de asemenea iti vizitezi zilnic bunica bolnava careia trebuie sa ii dai medicamentele, etc., ma intelegi?Se poate, depinde numai de cat timp ai de pierdut prin tribunale.

Poti sa zici si ca te-ai ales cu o fobie...

pai chiar m-am ales.cel putin un an nu trebuie sa se repete.ca fac crima de om daca se intampla iar.

@synapse vezi ca ti-am trimis un PM.

fa macar scandal la asociatie, amenintari!

poate iti iese ceva, macar partial!

ne pare rau oricum. multa grija tre sa avem!

Edited by simiovidiu